Vývoj HW a SW


Vývoj HW a SW pro embedded aplikace

Vývoj HW a SW pro vestavné (embedded) aplikace je prováděn s ohledem na vzájemné spolupůsobení všech komponent. Vzájemné ovlivňování HW a SW je tím větší, čím kompaktnější embedded mikropočítač je, čím nižší spotřeby se má dosáhnout, čím delší „life time“ je požadován, čím náročnější jsou komunikace, bezpečnost atd. Za téměř 25 let existence firmy MITE jsme vyvinuli desítky různých mikropočítačů a systémových řešení, namátkou:

 • aplikace miniaturních PC slučitelných modulů velikosti platební karty
 • mikropočítače s radiační odolností pro aplikace ve vesmíru
 • mikropočítač pro řízení měřicího torpéda pro měření znečistění mořské vody
 • LCD panely s vestavným operačním systémem Windows Embedded
 • ultra nízkopříkonový mikropočítač zaznamenávající  změny ve své konfiguraci bez ohledu na způsob napájení
 • „obyčejné“ řídicí jednotky pro desítky průmyslových aplikací od čističek odpadních vod až po výrobní linky pro automobilový průmysl

V nejnovějším Internetu věcí se potkávají naše zkušenosti z oblasti návrhu malých, kompaktních a nízkopříkonových mikropočítačů spolu se zkušenostmi z oblasti programování vestavných mikropočítačů, systémového programování a programování komunikací, zabezpečení a síťových aplikací.

Zhotovujeme na míru vestavné operační systémy Embedded Windows 10 IoT (Enterprise, Core) a aplikace pro operační systémy Android a Windows Phone.

 

Informace o našich starších projektech včetně Windows XP Embedded, Embedded Windows 8 Standard a dalších můžete nalézt zde.

 

 FB-f-Logo__blue_50         

 

 

Uvažujete o realizaci mikropočítače pro Vaši aplikaci ?

Kontaktujte nás. Možná dokážeme navázat na již realizovaný projekt a ušetřit Vám čas i peníze.

 

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše zpráva